| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 0,96 inci |
| Piksel | 80×160 Titik |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (AA) | 10,8 × 21,7 mm |
| Ukuran Panel | 13,5×27,95×1,5 mm |
| Warna | 65K |
| Caang | 400 (Min) cd/m² |
| Antarbeungeut | SPI / MCU |
| Nomer Pin | 13 |
| IC Supir | ST7735S |
| Jenis Lampu Latar | 1 LED CHIP-BODÉS |
| Voltaseu | -0.3~4.6 V |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N096-1608TBBIG11-H13 nyaéta modul tampilan LCD TFT alit IPS 0,96 inci anu bakal ngarobih pangalaman visual anjeun. Modul tampilan TFT ieu ngagaduhan résolusi 80 x 160 piksel sareng dirancang pikeun ngahasilkeun gambar anu jelas sareng jelas pisan.
Modul tampilan ieu dipasangkeun ku IC pangontrol ST7735S sareng ngadukung antarmuka SPI 4-kawat pikeun mastikeun komunikasi anu lancar sareng efisien antara tampilan sareng alat. Rentang tegangan suplai (VDD) anu lega ti 2.5V dugi ka 3.3V ngajantenkeun éta cocog sareng rupa-rupa sistem éléktronik, nyayogikeun kalenturan sareng gampang dianggo.
Salah sahiji fitur anu nonjol tina layar LCD TFT 0,96 inci ieu nyaéta panel IPS (In-Plane Switching) internalna. Téhnologi ieu nawiskeun sudut pandang anu langkung lega, kénca: 80 / katuhu: 80 / luhur: 80 / handap: 80 derajat (khas), anu ngamungkinkeun pangguna pikeun ngarasakeun visual anu jelas sareng jelas ti sadaya sudut. Naha anjeun nuju ningali pidéo, ningali poto atanapi maén gim, tampilan ieu mastikeun pangalaman visual anu unggul.
Kalayan kacaangan modul 400 cd/m² sareng rasio kontras 800, modul tampilan LCD TFT ieu nganteurkeun warna anu beunghar sareng dinamis pikeun ngahirupkeun eusi anjeun. Naha anjeun nganggo éta pikeun aplikasi industri, éléktronik konsumen atanapi alat anu tiasa dianggo, tampilan ieu ngajamin kualitas gambar anu saé pisan.
N096-1608TBBIG11-H13 cocog pisan pikeun aplikasi sapertos alat anu tiasa dianggo, alat médis, Rokok Éléktronik. Suhu operasi modul ieu nyaéta -20 ℃ dugi ka 70 ℃, sareng suhu panyimpenan nyaéta -30 ℃ dugi ka 80 ℃.