| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Bngaran rand | WISEVISION |
| Sukuran | 00,85 inci |
| Piksel | 128×128 Titik |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (A).A) | 15.2064x 15.2064 mm |
| Ukuran Panel | 17,58 x 20,82 x 1,5 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 65K |
| Caang | 300 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | SPI / MCU |
| Nomer Pin | 12 |
| IC Supir | GC9107 |
| Jenis Lampu Latar | 1LED CHIP-BODES |
| Voltaseu | 2.4~3.3 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N085-1212TBWIG42-H12 nyaéta modul tampilan TFT-LCD IPS sudut lega 0,85 inci ukuran leutik. Panel TFT-LCD ukuran leutik ieu ngagaduhan résolusi 128x128 piksel, IC kontroler GC9107 bawaan, ngadukung antarmuka SPI 4-kawat, rentang tegangan suplai (VDD) 2,4V ~ 3,3V, kacaangan modul 300 cd/m², sareng kontras 1200.
Modul ieu aya dina modeu layar langsung, sareng panelna nganggo téknologi IPS (In plane Switching) sudut lega. Rentang tampilanna kénca: 80/katuhu: 80/luhur: 80/handap: 80 derajat. Panel IPS ngagaduhan rupa-rupa sudut tampilan, warna anu cerah, sareng gambar kualitas luhur anu jenuh sareng alami. Éta cocog pisan pikeun aplikasi sapertos alat anu tiasa dianggo sareng instrumen médis. Suhu operasi modul ieu nyaéta -20 ℃ dugi ka 70 ℃, sareng suhu panyimpenan nyaéta -30 ℃ dugi ka 80 ℃.
N085-1212TBWIG42-H12 dilengkepan ku IC supir GC9107 anu canggih, anu mastikeun kinerja anu lancar sareng responsif. Ieu mastikeun eusi anjeun dikirimkeun kalayan sampurna tanpa aya lag atanapi distorsi. Naha anjeun muterkeun pidéo résolusi tinggi atanapi nampilkeun grafik anu lengkep, modul tampilan TFT ieu tiasa nangananana kalayan gampang.