| Jenis Tampilan | OLED |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,40 inci |
| Piksel | 160×160 Titik |
| Modeu Tampilan | Matriks Pasif |
| Daérah Aktif (AA) | 25×24,815 mm |
| Ukuran Panel | 29×31.9×1.427 mm |
| Warna | Bodas |
| Caang | 100 (Min)cd/m² |
| Métode Nyetir | Pasokan éksternal |
| Antarbeungeut | 8-bit 68XX/80XX Paralel, SPI 4-kawat, I2C |
| Kawajiban | 1/160 |
| Nomer Pin | 30 |
| IC Supir | CH1120 |
| Voltaseu | 1.65-3.5 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
X140-6060KSWAG01-C30 nyaéta modul tampilan OLED grafis COG 1,40"; didamel tina 160 × 160 piksel. Modul OLED ieu diwangun ku IC pangontrol CH1120; ngadukung antarmuka SPI Paralel/I²C/4-kawat.
Modul COG OLED ipis pisan, hampang sareng konsumsi daya rendah anu saé pisan pikeun instrumen genggam, alat anu tiasa dianggo, alat médis pinter, instrumen médis, jsb.
Modul tampilan OLED tiasa beroperasi dina suhu ti -40℃ dugi ka +85℃; suhu panyimpenanna ti -40℃ dugi ka +85℃.
Singkatna, modul tampilan OLED X140-6060KSWAG01-C30 mangrupikeun solusi anu kompak, résolusi luhur, sareng serbaguna anu cocog pikeun rupa-rupa industri.
Kalayan desain anu hampang, konsumsi daya anu handap sareng stabilitas suhu anu saé pisan, ieu mangrupikeun pilihan anu sampurna pikeun aplikasi mimitian ti alat instrumentasi dugi ka instrumen médis.
Pangalaman visual anu endah sareng kinerja anu tiasa diandelkeun nganggo modul OLED.
1. Ipis–Teu kedah nganggo lampu latar, tiasa ngaluarkeun cahaya sorangan;
2. Sudut pandang lega: Gelar bébas;
3. Caang Luhur: 150 cd/m²;
4. Babandingan kontras anu luhur (Rohangan Poék): 10000:1;
5. Laju réspon anu luhur (<2μS);
6. Suhu Operasi Lega;
7. Konsumsi daya anu langkung handap.