| Jenis Tampilan | OLED |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 0,66 inci |
| Piksel | Titik 64x48 |
| Modeu Tampilan | Matriks Pasif |
| Daérah Aktif (AA) | 13,42×10,06 mm |
| Ukuran Panel | 16,42×16,9×1,25 mm |
| Warna | Monokrom (Bodas) |
| Caang | 80 (Min)cd/m² |
| Métode Nyetir | Pasokan internal |
| Antarbeungeut | Paralel/ I²C/4-kawat SPI |
| Kawajiban | 1/48 |
| Nomer Pin | 28 |
| IC Supir | SSD1315 |
| Voltaseu | 1.65-3.5 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
Modul N066-6448TSWPG03-H28 nyaéta tampilan COG OLED kelas konsumen, ukuran diagonal 0,66 inci, didamel tina résolusi 64x48 titik. Modul OLED ieu diwangun ku IC SSD1315; éta ngadukung antarmuka Paralel/I²C /4-kawat SPI; tegangan suplai pikeun logika nyaéta 2,8V (VDD), sareng tegangan suplai pikeun tampilan nyaéta 7,5V (VCC). Arus kalayan tampilan checkerboard 50% nyaéta 7,25V (pikeun warna bodas), tugas nyetir 1/48. Modul N066-6448TSWPG03-H28 ngadukung suplai Pompa Ngecas internal sareng suplai VCC éksternal.
Modul ieu cocog pikeun alat anu tiasa dianggo, alat portabel, jsb. Modul ieu tiasa dioperasikeun dina suhu ti –40℃ dugi ka +85℃; suhu panyimpenanna ti -40℃ dugi ka +85℃.
1. Ipis–Teu kedah nganggo lampu latar, tiasa ngaluarkeun cahaya sorangan;
2. Sudut pandang lega: Gelar bébas;
3. Caang Luhur: 430 cd/m²;
4. Babandingan kontras anu luhur (Rohangan Poék): 2000:1;
5. Laju réspon anu luhur (<2μS);
6. Suhu Operasi Lega;
7. Konsumsi daya anu langkung handap.