| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,47 inci |
| Piksel | 172×320 Titik |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (AA) | 17,65 x 32,83 mm |
| Ukuran Panel | 19,75 x 36,86 x 1,56 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 65 K |
| Caang | 350 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | QSP/MCU |
| Nomer Pin | 8 |
| IC Supir | GC9307 |
| Jenis Lampu Latar | 3 LED BODAS |
| Voltaseu | -0.3~4.6 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 nyaéta IPS TFT-LCD 1,47 inci kalayan résolusi 172*320 piksel. ngadukung rupa-rupa antarmuka sapertos SPI, nyayogikeun kalenturan pikeun integrasi anu mulus kana proyék naon waé. Kacaangan tampilan 350 cd/m² mastikeun visual anu jelas sareng jelas bahkan dina kaayaan cahaya anu caang. Monitor ieu nganggo IC supir GC9307 anu canggih pikeun mastikeun kinerja anu lancar sareng efisien.
N147-1732THWIG49-C08 ngagunakeun téknologi IPS (In plane Switching) sudut lega. Rentang tampilanana nyaéta kénca: 80/katuhu: 80/luhur: 80/handap: 80 derajat. Babandingan kontras 1500:1, sareng babandingan aspék 3:4 (nilai has). Tegangan suplai pikeun analog nyaéta ti -0.3V dugi ka 4.6V (nilai has nyaéta 2.8V). Panel IPS ngagaduhan rupa-rupa sudut tampilan, warna anu caang, sareng gambar kualitas luhur anu jenuh sareng alami. Modul TFT-LCD ieu tiasa dianggo dina suhu ti -20℃ dugi ka +70℃, sareng suhu panyimpenanna ti -30℃ dugi ka +80℃.