| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,65 inci |
| Piksel | 142 x 428 Titik |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (AA) | 13,16 x 39,68 mm |
| Ukuran Panel | 16,3 x 44,96 x 2,23 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 65K |
| Caang | 350 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | 4 Jalur SPI/MCU |
| Nomer Pin | 13 |
| IC Supir | NV3007 |
| Jenis Lampu Latar | 3 LED BODAS |
| Voltaseu | 2.5~3.3 V |
| Beurat | 1.1 |
| Suhu Operasi | -20 ~ +60 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 nyaéta IPS TFT-LCD 1,65 inci kalayan résolusi 142 × 428 piksel. ngadukung rupa-rupa antarmuka sapertos SPI, MCU sareng RGB, nyayogikeun kalenturan pikeun integrasi anu lancar kana proyék naon waé. Kacaangan tampilan 350 cd/m² mastikeun visual anu jelas sareng jelas bahkan dina kaayaan cahaya anu caang. Monitor ieu nganggo IC supir NV3007 anu canggih pikeun mastikeun kinerja anu lancar sareng efisien.
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 nganut téknologi IPS (In plane Switching) sudut lega. Rentang tampilanana nyaéta kénca: 80/katuhu: 80/luhur: 80/handap: 80 derajat. babandingan kontras 1000:1, sareng babandingan aspék 3:4 (nilai has). Tegangan suplai pikeun analog nyaéta ti 2.5V dugi ka 3.3V (nilai has nyaéta 2.8V). Panel IPS ngagaduhan rupa-rupa sudut tampilan, warna anu cerah, sareng gambar kualitas luhur anu jenuh sareng alami. Modul TFT-LCD ieu tiasa dianggo dina suhu ti -20℃ dugi ka +60℃, sareng suhu panyimpenanna ti -30℃ dugi ka +80℃.
Rupa-rupa tampilan: Kalebet Monochrome OLED, TFT, CTP;
Solusi tampilan: Kalebet ngadamel tooling, FPC khusus, lampu latar sareng ukuran; Dukungan téknis sareng desain-in
Q: 1. Dupi abdi tiasa mesen conto?
A: Sumuhun, urang ngabagéakeun pesenan sampel pikeun nguji sareng mariksa kualitas.
Q: 2. Sabaraha lami waktos kanggo sampel?
A: Sampel ayeuna peryogi 1-3 dinten, sampel khusus peryogi 15-20 dinten.
Q: 3. Naha anjeun gaduh wates MOQ?
A: MOQ kami nyaéta 1PCS.
Q: 4. Sabaraha lami garansi na?
A: 12 Bulan.
Q: 5. naon express anu anjeun sering anggo pikeun ngirim conto?
A: Kami biasana ngirim sampel ku DHL, UPS, FedEx atanapi SF. Biasana peryogi 5-7 dinten kanggo sumping.
Q: 6. Kumaha istilah pamayaran anu anjeun tiasa tampi?
A: Biasana istilah pamayaran kami nyaéta T/T. Anu sanésna tiasa dirundingkeun.