| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,46 inci |
| Piksel | 80×160 Titik |
| Arah Témbongkeun | Sadaya ulasan |
| Daérah Aktif (AA) | 16,18×32,35 mm |
| Ukuran Panel | 18,08×36,52×2,1 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 65 K |
| Caang | 350 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | SPI 4 Jalur |
| Nomer Pin | 13 |
| IC Supir | GC9107 |
| Jenis Lampu Latar | 3 LED BODAS |
| Voltaseu | -0.3~4.6 V |
| Beurat | 1.1 |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13 nyaéta modul IPS TFT-LCD 1,46 inci anu ngagaduhan résolusi 80x160 piksel. Ngagunakeun téknologi IPS (In-Plane Switching) sudut pandang lega, éta nawiskeun kualitas gambar anu konsisten dina sudut pandang 80 derajat (kénca/katuhu/luhur/handap), ngahasilkeun warna anu caang, jenuh, sareng alami.
Layar ieu ngadukung sababaraha antarmuka (SPI, MCU, RGB) pikeun integrasi anu fléksibel. Kalayan tingkat kacaangan anu luhur 350 cd/m², éta mastikeun pisibilitas anu saé sanajan dina cahaya ambient anu caang. Performa didorong ku **IC supir GC9107** anu canggih, ngajamin operasi anu lancar sareng efisien.
Spésifikasi konci:
Babandingan Kontras: 800:1
Babandingan Aspék: 3:4 (Has)
Tegangan Suplai Analog: -0.3V dugi ka 4.6V (2.8V Khas)
Suhu Operasi: -20°C nepi ka +70°C
Suhu Panyimpenan: -30°C dugi ka +80°C