| Jenis Tampilan | OLED |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 0,35 inci |
| Piksel | 20 Ikon |
| Modeu Tampilan | Matriks Pasif |
| Daérah Aktif (AA) | 7.7582×2.8 mm |
| Ukuran Panel | 12,1×6×1,2 mm |
| Warna | Bodas/Héjo |
| Caang | 300 (Min)cd/m² |
| Métode Nyetir | Pasokan internal |
| Antarbeungeut | MCU-IO |
| Kawajiban | 1/4 |
| Nomer Pin | 9 |
| IC Supir | |
| Voltaseu | 3.0-3.5 V |
| Suhu Operasional | -30 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +80°C |
Salah sahiji fitur utama layar OLED segmen 0,35 inci kami nyaéta éfék tampilan anu saé pisan. Layarna nganggo téknologi OLED pikeun mastikeun visual anu jelas sareng jelas, ngamungkinkeun pangguna pikeun kalayan gampang nganapigasi ménu sareng ningali inpormasi kalayan kajelasan anu paling jelas. Naha mariksa tingkat batré rokok éléktronik anjeun atanapi ngawas kamajuan tali skipping pinter anjeun, layar OLED kami ngajamin pangalaman pangguna anu immersive sareng pikaresepeun.
Layar segmen OLED urang henteu diwatesan ku hiji aplikasi; tapi, éta ngagaduhan kagunaan dina rupa-rupa alat éléktronik. Tina rokok éléktronik dugi ka kabel data, tina tali skipping pinter dugi ka pulpen pinter, layar multi-fungsi ieu tiasa diintegrasikeun kalayan mulus kana seueur produk. Daya adaptasina ngajantenkeun éta pilihan utama pikeun produsén anu hoyong ningkatkeun alatna ku tampilan modéren sareng pikaresepeun sacara visual.
Anu ngajantenkeun layar OLED segmen 0,35 inci kami unik nyaéta efektivitas biaya na. Teu sapertos layar OLED tradisional, layar segmen kami henteu meryogikeun sirkuit terpadu (IC). Ku cara miceun komponén ieu, kami ngirangan biaya manufaktur sacara signifikan, ngahasilkeun produk anu langkung terjangkau tanpa ngorbankeun kinerja. Ieu ngajantenkeun layar OLED kami pilihan anu pikaresepeun pikeun bisnis anu hoyong ngahijikeun tampilan kualitas luhur bari ngajaga harga anu kompetitif.
Di handap ieu kaunggulan tina layar OLED daya rendah ieu:
1. Ipis–Teu kedah nganggo lampu latar, tiasa ngaluarkeun cahaya sorangan;
2. Sudut pandang lega: Gelar bébas;
3. Caang Luhur: 270 cd/m²;
4. Babandingan kontras anu luhur (Rohangan Poék): 2000:1;
5. Laju réspon anu luhur (<2μS);
6. Suhu Operasi Lega;
7. Konsumsi daya anu langkung handap.