| Jenis Tampilan | OLED |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 2,23 inci |
| Piksel | 128×32 Titik |
| Modeu Tampilan | Matriks Pasif |
| Daérah Aktif (AA) | 55,02×13,1 mm |
| Ukuran Panel | 62×24×2.0 mm |
| Warna | Bodas/Biru/Konéng |
| Caang | 120 (Min)cd/m² |
| Métode Nyetir | Pasokan éksternal |
| Antarbeungeut | SPI paralel/I²C/4-kawat |
| Kawajiban | 1/32 |
| Nomer Pin | 24 |
| IC Supir | SSD1305 |
| Voltaseu | 1.65-3.3 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24 nyaéta layar OLED Grafis COG 2,23”, didamel kalayan résolusi 128x32 piksel. Modul layar OLED ieu ngagaduhan diménsi garis luar 62×24×2,0 mm sareng ukuran AA 55,02×13,1 mm;
Modul ieu diwangun ku IC pangontrol SSD1305; éta tiasa dirojong paralel, SPI 4-baris, sareng antarmuka I²C; tegangan suplai logika nyaéta 3.0V (nilai has), 1/32 tugas nyetir.
X223-2832ASWCG02-C24 nyaéta tampilan OLED struktur COG, modul OLED ieu cocog pikeun aplikasi bumi pinter, POS kauangan, instrumen genggam, alat téknologi cerdas, otomotif, smart wearable, instrumen médis, jsb. Modul OLED tiasa beroperasi dina suhu ti -40 ℃ dugi ka +85 ℃; suhu panyimpenanna ti -40 ℃ dugi ka +85 ℃
1. Ipis–Teu kedah nganggo lampu latar, tiasa ngaluarkeun cahaya sorangan;
2. Sudut pandang lega: Gelar bébas;
3. Caang Luhur: 140 cd/m²;
4. Babandingan kontras anu luhur (Rohangan Poék): 2000:1;
5. Laju réspon anu luhur (<2μS);
6. Suhu Operasi Lega;
7. Konsumsi daya anu langkung handap.
Kami bungah pisan ngenalkeun modul tampilan OLED 2,23 inci anu inovatif, inovasi anu ringkes tapi kuat anu dirancang pikeun aplikasi anu terbatas rohangan. Kalayan résolusi titik 128x32 anu jelas, layar alit ieu ngahasilkeun visual anu seukeut sareng cerah kalayan kajelasan anu luar biasa, ngamangpaatkeun téknologi OLED canggih pikeun ngaleungitkeun kabutuhan lampu latar. Hasilna nyaéta efisiensi énergi anu unggul, nol lampu latar, sareng rasio kontras anu endah anu ngahirupkeun eusi.
Dirancang pikeun serbaguna, modul ieu tiasa diintegrasikeun kalayan mulus kana perangkat anu tiasa dianggo, alat bumi pinter, sareng éléktronik anu kompak, hatur nuhun kana kompatibilitas anu lega sareng mikrokontroler sareng rentang tegangan anu lega. Sudut pandangna anu lega mastikeun kabacaan dina kaayaan pencahayaan anu beragam, janten idéal pikeun gadget luar ruangan atanapi tampilan multi-sudut. Sanaos profilna ultra-ipis sareng desain anu hampang, modul ieu ngajaga kinerja anu kuat, nawiskeun kesederhanaan plug-and-play pikeun integrasi sistem anu gampang.
Ngahijikeun kaunggulan OLED anu canggih—warna anu jelas, konsumsi daya anu handap, sareng reliabilitas—sareng faktor bentuk anu siap pikeun masa depan, modul tampilan ieu ngarobih deui solusi visual anu kompak. Naha pikeun prototipe atanapi produksi massal, éta ngamungkinkeun pamekar pikeun ningkatkeun pangalaman pangguna tanpa ngorbankeun rohangan atanapi kualitas. Salaku pengubah kaulinan anu sajati dina téknologi tampilan, éta netepkeun standar énggal pikeun inovasi dina éléktronika modéren.
1. Ipis–Teu kedah nganggo lampu latar, tiasa ngaluarkeun cahaya sorangan;
2. Sudut pandang lega: Gelar bébas;
3. Caang Luhur: 140 cd/m²;
4. Babandingan kontras anu luhur (Rohangan Poék): 2000:1;
5. Laju réspon anu luhur (<2μS);
6. Suhu Operasi Lega;
7. Konsumsi daya anu langkung handap.