| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 4,30 inci |
| Piksel | Titik-titik 480×272 |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (AA) | 95,04×53,86 mm |
| Ukuran Panel | 67.30×105.6×3.0 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 262K |
| Caang | 300 cd/m² |
| Antarbeungeut | RGB |
| Nomer Pin | 15 |
| IC Supir | NV3047 |
| Jenis Lampu Latar | 7 LED CHIP-BODÉS |
| Voltaseu | 3.0~3.6 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
043B113C-07A nyaéta IPS TFT-LCD 4,3 inci kalayan modul tampilan LCD sudut pandang anu lega, kalayan résolusi layar pinuh warna 480x272, IC driver NV3047 bawaan, sareng dukungan antarmuka RGB 24bit.
Modul IPS TFT ieu mibanda kacaangan 300 cd/m² (nilai has), babandingan aspék layar 16:9, kontras 1000 (nilai has), sareng kaca herang.
043B113C-07A nganut téknologi panel IPS (In plane Switching) kalayan sudut pandang panglegana, kalayan rentang pandang kénca: 85/katuhu: 85/luhur: 85/handap: 85 derajat.
Panel IPS miboga sudut pandang anu lega, warna anu caang, sareng gambar kualitas luhur anu jenuh sareng alami.
Suhu kerja modul ieu nyaéta -20 ℃ dugi ka +70 ℃, sareng suhu panyimpenan nyaéta -30 ℃ dugi ka +80 ℃.