| Jenis Tampilan | OLED |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 2,70 inci |
| Piksel | Titik 128×64 |
| Modeu Tampilan | Matriks Pasif |
| Daérah Aktif (AA) | 61,41×30,69 mm |
| Ukuran Panel | 73×40.24×2.0 mm |
| Warna | Bodas/Biru/Konéng |
| Caang | 50 (Min)cd/m² |
| Métode Nyetir | Pasokan éksternal |
| Antarbeungeut | SPI paralel/I²C/4-kawat |
| Kawajiban | 1/64 |
| Nomer Pin | 30 |
| IC Supir | SSD1327 |
| Voltaseu | 1.65-3.3 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
X270-2864ASWHG03-C30 nyaéta layar OLED Grafis COG 2,70”, didamel kalayan résolusi 128x64 piksel. Modul layar OLED ieu ngagaduhan diménsi garis luar 73×40,24×2,0 mm sareng ukuran AA 61,41×30,69 mm.
Modul ieu diwangun ku IC pangontrol SSD1327; éta tiasa dirojong paralel, SPI 4-baris, sareng antarmuka I²C; tegangan suplai logika nyaéta 3.0V (nilai has), 1/64 tugas nyetir.
X270-2864ASWHG03-C30 nyaéta tampilan OLED struktur COG, modul OLED ieu cocog pikeun aplikasi bumi pinter, instrumen genggam, alat téknologi cerdas, otomotif, Instrumentasi, instrumen médis, jsb.
Modul OLED tiasa beroperasi dina suhu ti -40℃ dugi ka +70℃; suhu panyimpenanna ti -40℃ dugi ka +85℃.
1. Ipis–Teu kedah nganggo lampu latar, tiasa ngaluarkeun cahaya sorangan;
2. Sudut pandang lega: Gelar bébas;
3. Caang Luhur: 80 cd/m²;
4. Babandingan kontras anu luhur (Rohangan Poék): 2000:1;
5. Laju réspon anu luhur (<2μS);
6. Suhu Operasi Lega;
7. Konsumsi daya anu langkung handap.
Modul tampilan OLED dot matrix 128x64 2,70 inci! Layar canggih ieu nganteurkeun kinerja anu teu aya tandinganna sareng fitur inovatif.
Dirancang kalayan ngutamakeun efisiensi rohangan, faktor bentuk 2,70 inci ngamungkinkeun integrasi anu lancar kana alat-alat anu kompak bari ngajaga kasatiaan visual anu luar biasa. Kapadetan piksel 128x64 ngajamin gambar anu seukeut pisan sareng presentasi eusi anu tiasa dibaca, ningkatkeun interaksi pangguna ngalangkungan kajelasan grafis anu unggul.
Ngamangpaatkeun téknologi OLED generasi salajengna, modul ieu ngahontal parameter visual anu luar biasa kalebet rasio kontras anu teu terbatas, réproduksi warna anu leres, sareng sudut pandang ultra-lebar 170°. Struktur piksel anu ngaluarkeun sorangan ngamungkinkeun tingkat hideung anu sampurna sareng ngirangan konsumsi daya dibandingkeun sareng solusi LCD konvensional.
Solusi OLED 128x64 anu serbaguna ieu ngarobih harti téknologi tampilan anu kompak, ngagabungkeun desain ergonomis sareng kaunggulan rékayasa. Arsitektur adaptifna ngadukung pamekaran firmware khusus sareng konfigurasi lampu latar, jantenkeun cocog pikeun prototipe éléktronik konsumen sareng integrasi produk komérsial. Rangkul komunikasi visual tingkat salajengna kalayan inovasi OLED premium kami.