| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 3,36 inci |
| Piksel | 240×320 Titik |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (AA) | 51,27×68,36 mm |
| Ukuran Panel | 54,5×83×2,2 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 262K |
| Caang | 250 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | MCU8BIT |
| Nomer Pin | 15 |
| IC Supir | ILI9340X |
| Jenis Lampu Latar | 6 LED CHIP-BODÉS |
| Voltaseu | 2.7~3.3 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
TFT035Y048-A0 nyaéta modul tampilan TFT-LCD IPS sudut lega 3,36 inci ukuran leutik.
Panel TFT-LCD ukuran alit ieu ngagaduhan résolusi 240 × 320 piksel, Modul tampilanna dipasangkeun ku IC kontroler ILI9340X, ngadukung antarmuka MCU 8-bit atanapi SPI, rentang tegangan suplai (VDD) 2.7V ~ 3.3V, kacaangan modul 250 cd/m² (nilai has), sareng kontras 1200 (nilai has).
Modul tampilan TFT-LCD 3,36 inci ieu nganggo modeu potret, sareng panelna nganggo téknologi IPS (In plane Switching) sudut lega. Rentang tampilanna nyaéta kénca: 80/katuhu: 80/luhur: 80/handap: 80 derajat.
Panelna ngagaduhan rupa-rupa sudut pandang, warna anu cerah, sareng gambar kualitas luhur anu jenuh.
Éta cocog pisan pikeun aplikasi sapertos instrumen médis, alat genggam, sistem monitoring kaamanan.
Suhu operasi modul ieu nyaéta -20 ℃ dugi ka 70 ℃, sareng suhu panyimpenan nyaéta -30 ℃ dugi ka 80 ℃.
Ngawanohkeun layar modul tampilan LCD TFT ukuran alit 3,36" 240 RGB×320 titik anu luar biasa sareng canggih pisan! Modul tampilan canggih ieu dirancang pikeun ngarevolusi pangalaman tampilan rupa-rupa alat éléktronik. Kalayan ukuranana anu ringkes sareng kinerja anu luar biasa, éta nawiskeun kamungkinan anu teu aya tungtungna pikeun ningkatkeun kaluaran visual produk anjeun.
Dilengkepan layar 240 RGB×320 titik résolusi luhur, modul LCD TFT ieu ngahasilkeun gambar anu endah pisan sareng seukeut. Naha anjeun ngarancang telepon sélulér, smartwatch, sistem anu dipasang, atanapi alat portabel anu sanés, layar ieu ngahasilkeun kajelasan visual anu luar biasa sareng rendering detail. Ukuranana anu alit ngajantenkeun idéal pikeun alat-alat genggam, mastikeun pangalaman anu nyaman sareng ramah-pangguna bari ngajaga faktor bentuk anu kompak.
Modul tampilan LCD TFT 3,36" mibanda sudut pandang anu lega, ngamungkinkeun pangguna ningali eusi layar tina rupa-rupa sudut tanpa kaleungitan kualitas. Ieu mastikeun yén produk anjeun nyayogikeun pangalaman visual anu immersive sareng pikaresepeun, ningkatkeun kapuasan pangguna sacara umum. Modul ieu ogé ngagabungkeun sistem lampu latar anu canggih, mastikeun tingkat kacaangan anu konsisten sareng dioptimalkeun dina kaayaan cahaya anu béda.
Modul tampilan LCD TFT ieu nawiskeun integrasi anu gampang kana desain produk anjeun. Modul ieu dilengkepan ku antarmuka anu ramah-pangguna, ngamungkinkeun sambungan anu lancar sareng mainboard alat anjeun sareng ngaminimalkeun waktos pamekaran. Salaku tambahan, modul ieu ngadukung rupa-rupa format input, anu ngamungkinkeun kompatibilitas sareng versatility di sakumna alat sareng aplikasi anu béda.
Salajengna, modul tampilan ieu didamel pikeun nahan kerasna panggunaan sadidinten. Konstruksi anu awét mastikeun résistansi tina goresan, dampak, sareng faktor éksternal anu sanés, ngajamin umur anu panjang sareng kinerja anu tiasa diandelkeun.
Kasimpulanana, layar modul tampilan LCD TFT 240 RGB×320 titik ukuran alit 3,36" mangrupikeun pengubah kaulinan dina dunya tampilan éléktronik. Résolusi anu luar biasa, sudut pandang anu lega, sareng desain anu kompak ngajantenkeun pilihan anu idéal pikeun rupa-rupa alat sareng aplikasi. Tingkatkeun produk anjeun ka tingkat salajengna nganggo modul tampilan anu luar biasa ieu sareng pasihan pangalaman visual anu teu aya tandinganna ka pangguna anjeun.