| Jenis Tampilan | OLED |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,54 inci |
| Piksel | 64×128 Titik |
| Modeu Tampilan | Matriks Pasif |
| Daérah Aktif (AA) | 17,51×35,04 mm |
| Ukuran Panel | 21,51×42,54×1,45 mm |
| Warna | Bodas |
| Caang | 70 (Min)cd/m² |
| Métode Nyetir | Pasokan éksternal |
| Antarbeungeut | I²C/4-kawat SPI |
| Kawajiban | 1/64 |
| Nomer Pin | 13 |
| IC Supir | SSD1317 |
| Voltaseu | 1.65-3.3 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
Modul Tampilan OLED Grafis X154-6428TSWXG01-H13 1,54 inci
Spésifikasi Téknis:
Fitur konci:
Aplikasi:
Kaunggulan Kinerja:
Modul OLED X154-6428TSWXG01-H13 kami nyayogikeun:
Naha Milih Modul Ieu?
Insinyur sareng désainer milih layar OLED ieu kusabab:
1. Ipis–Teu kedah nganggo lampu latar, tiasa ngaluarkeun cahaya sorangan;
2. Sudut pandang lega: Gelar bébas;
3. Caang Luhur: 95 cd/m²;
4. Babandingan kontras anu luhur (Rohangan Poék): 10000:1;
5. Laju réspon anu luhur (<2μS);
6. Suhu Operasi Lega;
7. Konsumsi daya anu langkung handap.