| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 7.0 inci |
| Piksel | 800×480 Titik |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (AA) | 153,84×85,632 mm |
| Ukuran Panel | 164,90×100×3,5 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 16,7 juta |
| Caang | 350 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | RGB 8-bit paralel |
| Nomer Pin | 15 |
| IC Supir | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Jenis Lampu Latar | 27 LED CHIP-BODÉS |
| Voltaseu | 3.0~3.6 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A nyaéta modul TFT-LCD 7 inci kinerja tinggi anu ngagaduhan résolusi WVGA (800 × 480 piksel). Layar kelas industri ieu ngagabungkeun kajelasan visual anu saé sareng téknologi toél kapasitif anu diproyeksikan canggih, ngahasilkeun kinerja anu unggul pikeun aplikasi anu dipasang.
Spésifikasi Téknis: