| Jenis Tampilan | OLED |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 0,63 inci |
| Piksel | Titik-titik 120x28 |
| Modeu Tampilan | Matriks Pasif |
| Daérah Aktif (AA) | 15,58×3,62 mm |
| Ukuran Panel | 21,54×6,62×1,22 mm |
| Warna | Monokrom (Bodas) |
| Caang | 220 (Min)cd/m² |
| Métode Nyetir | Pasokan internal |
| Antarbeungeut | I²C |
| Kawajiban | 1/28 |
| Nomer Pin | 14 |
| IC Supir | SSD1312 |
| Voltaseu | 1.65-3.3 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
N063-2028TSWIG02-H14 ngan ukur ukuran 0,63 inci, nyayogikeun solusi anu ringkes sareng serbaguna pikeun kabutuhan tampilan anjeun. Modul ieu ngagaduhan résolusi piksel 120x28 titik sareng kacaangan dugi ka 270 cd/m², mastikeun gambar anu jelas sareng jelas. Ukuran AA 15,58 × 3,62mm sareng garis besar sakabéhna 21,54 × 6,62 × 1,22mm ngagampangkeun pikeun diintegrasikeun kana rupa-rupa alat sareng sistem éléktronik. Layar OLED alit 120x28 0,63 inci ieu cocog pikeun alat anu tiasa dianggo, Rokok Éléktronik, alat portabel, alat perawatan pribadi, pulpen perekam sora, alat kaséhatan, jsb.
Salah sahiji fitur utama modul tampilan OLED kami nyaéta antarmuka I²C anu kualitasna luhur, anu ngamungkinkeun komunikasi sareng kontrol anu lancar. Ieu mastikeun operasi anu lancar sareng integrasi anu gampang kana setélan anjeun anu tos aya. Salaku tambahan, modul tampilan dilengkepan ku IC supir SSD1312, anu langkung ningkatkeun kinerja sareng reliabilitas modul tampilan.
1. Ipis–Teu kedah nganggo lampu latar, tiasa ngaluarkeun cahaya sorangan;
2. Sudut pandang lega: Gelar bébas;
3. Caang Luhur: 270 cd/m²;
4. Babandingan kontras anu luhur (Rohangan Poék): 2000:1;
5. Laju réspon anu luhur (<2μS);
6. Suhu Operasi Lega;
7. Konsumsi daya anu langkung handap.