| Jenis Tampilan | OLED |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 3,12 inci |
| Piksel | Titik-titik 256×64 |
| Modeu Tampilan | Matriks Pasif |
| Daérah Aktif (AA) | 76,78×19,18 mm |
| Ukuran Panel | 88×27.8×2.0 mm |
| Warna | Bodas/Biru/Konéng |
| Caang | 60 (Min)cd/m² |
| Métode Nyetir | Pasokan éksternal |
| Antarbeungeut | SPI paralel/4-kawat |
| Kawajiban | 1/64 |
| Nomer Pin | 30 |
| IC Supir | SSD1322UR1(COF) |
| Voltaseu | 1.65-3.3 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDF01-C30 nyaéta layar OLED Grafis 3,12”, didamel kalayan résolusi 256 × 64 piksel.
Modul tampilan OLED ieu ngagaduhan diménsi garis luar 88 × 27,8 × 2,0 mm sareng ukuran AA 76,78 × 19,18 mm;
Modul ieu diwangun ku IC pangontrol SSD1322UR1 (COF); éta tiasa dirojong paralel, SPI 4-baris, sareng antarmuka I²C; tegangan suplai logika nyaéta 2.5V (nilai khas), 1/64 tugas nyetir.
X312-5664ASWDF01-C30 nyaéta tampilan OLED struktur COF, modul OLED ieu cocog pikeun aplikasi médis, panel kontrol, mesin checkout mandiri, mesin tikét, méter parkir, jsb.
Modul OLED tiasa beroperasi dina suhu ti -40℃ dugi ka +85℃; suhu panyimpenanna ti -40℃ dugi ka +85℃.
Kalayan modul PMOLED X312-5664ASWDF01-C30 sareng fitur-fitur canggihna, para nasabah tiasa kéngingkeun pangalaman visual anu unggul.
Kompatibilitasna sareng IC supir SSD1322 mastikeun fungsi sareng kinerja anu optimal.
Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. Bakal mawa solusi tampilan anu canggih pikeun ningkatkeun produk anjeun sareng ningkatkeun pangalaman pangguna.
Percanten ka kami pikeun minuhan sadaya kabutuhan modul OLED anjeun sareng hayu kaahlian kami ngadorong kasuksésan anjeun.
1. Ipis–Teu kedah nganggo lampu latar, tiasa ngaluarkeun cahaya sorangan;
2. Sudut pandang lega: Gelar bébas;
3. Caang Luhur: 80 cd/m²;
4. Babandingan kontras anu luhur (Rohangan Poék): 2000:1;
5. Laju réspon anu luhur (<2μS);
6. Suhu Operasi Lega;
7. Konsumsi daya anu langkung handap.