| Jenis Tampilan | OLED |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 2,23 inci |
| Piksel | 128×32 Titik |
| Modeu Tampilan | Matriks Pasif |
| Daérah Aktif (AA) | 55,02×13,1 mm |
| Ukuran Panel | 62×24×2.0 mm |
| Warna | Bodas/Biru/Konéng |
| Caang | 120 (Min)cd/m² |
| Métode Nyetir | Pasokan éksternal |
| Antarbeungeut | SPI paralel/I²C/4-kawat |
| Kawajiban | 1/32 |
| Nomer Pin | 24 |
| IC Supir | SSD1305 |
| Voltaseu | 1.65-3.3 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24 nyaéta layar OLED Grafis COG 2,23”, didamel kalayan résolusi 128x32 piksel. Modul layar OLED ieu ngagaduhan diménsi garis luar 62×24×2,0 mm sareng ukuran AA 55,02×13,1 mm;
Modul ieu diwangun ku IC pangontrol SSD1305; éta tiasa dirojong paralel, SPI 4-baris, sareng antarmuka I²C; tegangan suplai logika nyaéta 3.0V (nilai has), 1/32 tugas nyetir.
X223-2832ASWCG02-C24 nyaéta tampilan OLED struktur COG, modul OLED ieu cocog pikeun aplikasi bumi pinter, POS kauangan, instrumen genggam, alat téknologi cerdas, otomotif, smart wearable, instrumen médis, jsb. Modul OLED tiasa beroperasi dina suhu ti -40 ℃ dugi ka +85 ℃; suhu panyimpenanna ti -40 ℃ dugi ka +85 ℃
1. Ipis–Teu kedah nganggo lampu latar, tiasa ngaluarkeun cahaya sorangan;
2. Sudut pandang lega: Gelar bébas;
3. Caang Luhur: 140 cd/m²;
4. Babandingan kontras anu luhur (Rohangan Poék): 2000:1;
5. Laju réspon anu luhur (<2μS);
6. Suhu Operasi Lega;
7. Konsumsi daya anu langkung handap.
Ngaluncurkeun layar modul tampilan OLED alit 2,23 inci anu nembé didesain, nyaéta produk révolusionér anu ngagabungkeun téknologi canggih sareng desain anu kompak.
Modul tampilan OLED ieu gaduh ukuran layar anu ringkes ngan ukur 2,23 inci, janten idéal pikeun aplikasi anu rohanganana terbatas. Sanaos ukuranana alit, modul tampilan ieu ngagaduhan résolusi titik 128x32 anu pikaresepeun, mastikeun tampilan inpormasi anu jelas sareng seukeut.
Téhnologi OLED anu dianggo dina modul tampilan ieu mastikeun kualitas gambar anu saé, warna anu jelas, sareng kontras anu teu aya tandinganna. Téhnologi dioda pemancar cahaya organik (OLED) ngaleungitkeun kabutuhan lampu latar, sahingga ningkatkeun efisiensi énergi sareng ngaleungitkeun kamungkinan masalah anu aya hubunganana sareng lampu latar sapertos perdarahan lampu latar.
Salah sahiji fitur anu nonjol tina layar modul tampilan OLED ieu nyaéta versatility-na. Naha anjeun ngembangkeun wearables, éléktronika leutik, atanapi alat bumi pinter, modul ieu tiasa diintegrasikeun kalayan mulus kana desain anjeun. Kompatibilitasna sareng rupa-rupa mikrokontroler sareng rentang voltase anu lega ngajantenkeun cocog pikeun rupa-rupa aplikasi.
Layar modul tampilan OLED 2,23 inci ogé nyayogikeun pisibilitas anu saé pisan ti sadaya sudut, mastikeun eusi anjeun tetep jelas sareng tiasa dibaca sanajan dina kaayaan cahaya anu nangtang. Ieu ngajantenkeun idéal pikeun peralatan atanapi gadget luar ruangan anu kedah ditingali tina sudut anu béda.
Salian ti éta, modul tampilan ieu dirancang pikeun integrasi anu gampang, kalayan antarmuka anu saderhana anu gampang diintegrasikeun sareng sistem anjeun anu tos aya. Ukuranana anu kompak sareng desain anu hampang ngamungkinkeun éta gampang diintegrasikeun kana proyék naon waé tanpa ngorbankeun kinerja.
Intina mah, layar modul tampilan OLED leutik 2,23 inci ieu mangrupa parobahan anu signifikan dina widang téknologi tampilan. Résolusi anu impressive, warna anu cerah, sareng kompatibilitasna sareng rupa-rupa aplikasi ngajantenkeun pilihan anu sampurna pikeun pamekar anu milarian solusi tampilan anu kualitasna luhur. Kalayan faktor bentukna anu alit sareng kinerja anu unggul, modul tampilan ieu bakal ngarobih cara urang ningali sareng berinteraksi sareng alat éléktronik.
1. Ipis–Teu kedah nganggo lampu latar, tiasa ngaluarkeun cahaya sorangan;
2. Sudut pandang lega: Gelar bébas;
3. Caang Luhur: 140 cd/m²;
4. Babandingan kontras anu luhur (Rohangan Poék): 2000:1;
5. Laju réspon anu luhur (<2μS);
6. Suhu Operasi Lega;
7. Konsumsi daya anu langkung handap.