| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 0,87 inci |
| Piksel | 50 x 120 Titik |
| Arah Témbongkeun | SADAYA ULASAN |
| Daérah Aktif (AA) | 8,49 x 20,37mm |
| Ukuran Panel | 10,8 x 25,38 x 2,13mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 65K |
| Caang | 350 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | SPI 4 Jalur |
| Nomer Pin | 13 |
| IC Supir | GC9D01 |
| Jenis Lampu Latar | 1 LED Bodas |
| Voltaseu | 2.5~3.3 V |
| Beurat | 1.1 |
| Suhu Operasi | -20 ~ +60 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N087-0512KTBIG41-H13 nyaéta IPS TFT-LCD 0,87 inci kalayan résolusi 50x120 piksel. ngadukung rupa-rupa antarmuka sapertos SPI, nyayogikeun kalenturan pikeun integrasi anu mulus kana proyék naon waé. Kacaangan tampilan 350 cd/m² mastikeun visual anu jelas sareng jelas bahkan dina kaayaan cahaya anu caang. Monitor ieu nganggo IC supir GC9D01 anu canggih pikeun mastikeun kinerja anu lancar sareng efisien.
N087-0512KTBIG41-H13 ngagunakeun téknologi IPS (In plane Switching) sudut lega. Rentang tampilanana nyaéta kénca: 70/katuhu: 70/luhur: 70/handap: 70 derajat. Babandingan kontras 1000:1, sareng babandingan aspék 3:4 (nilai has). Tegangan suplai pikeun analog nyaéta ti 2.5V dugi ka 3.3V (nilai has nyaéta 2.8V). Panel IPS ngagaduhan rupa-rupa sudut pandang, warna anu caang, sareng gambar kualitas luhur anu jenuh sareng alami. Modul TFT-LCD ieu tiasa dianggo dina suhu ti -20℃ dugi ka +60℃, sareng suhu panyimpenanna ti -30℃ dugi ka +80℃.