| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,33 inci |
| Piksel | Titik-titik 240×240 |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (AA) | 23,4×23,4 mm |
| Ukuran Panel | 26,16×29,22×1,5 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 65K |
| Caang | 350 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | SPI / MCU |
| Nomer Pin | 12 |
| IC Supir | ST7789V3 |
| Jenis Lampu Latar | 2 LED CHIP-BODES |
| Voltaseu | 2.4~3.3 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N133-2424TBBIG26-H12 nyaéta Modul TFT-LCD kalayan layar pasagi diagonal 1,33 inci sareng résolusi 240x240 piksel.
Layar LCD pasagi ieu nganggo panel IPS, anu ngagaduhan kaunggulan kontras anu langkung luhur, latar hideung pinuh nalika tampilan atanapi piksel pareum, sareng sudut pandang anu langkung lega nyaéta Kénca: 80 / Katuhu: 80 / Luhur: 80 / Handap: 80 derajat (has), babandingan kontras 800:1 (nilai has), kacaangan 350 cd/m² (nilai has), sareng permukaan kaca anti silau.
Modul ieu diwangun ku IC supir ST7789V3 anu tiasa ngadukung via antarmuka SPI.
Tegangan catu daya LCM nyaéta ti 2.4V dugi ka 3.3V, nilai has 2.8V. Modul tampilan ieu cocog pikeun alat-alat kompak, alat anu tiasa dianggo, produk otomatisasi bumi, produk bodas, sistem vidéo, alat médis, jsb.
Ieu tiasa beroperasi dina suhu ti -20℃ dugi ka + 70℃ sareng suhu panyimpenan ti -30℃ dugi ka +80℃.
①Pamahaman anu jero sareng komprehensif ngeunaan aplikasi ahir;
②Analisis kaunggulan biaya sareng kinerja tina rupa-rupa jinis tampilan;
③Penjelasan sareng kerjasama sareng para nasabah pikeun mutuskeun téknologi tampilan anu paling cocog;
④Ngagarap perbaikan anu terus-terusan dina téknologi prosés, kualitas produk, panghematan biaya, jadwal pangiriman, sareng sajabana.