| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,28 inci |
| Piksel | Titik-titik 240×240 |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (AA) | 32,4×32,4 mm |
| Ukuran Panel | 35,6×38,1×1,6 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 65K |
| Caang | 350 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | SPI / MCU |
| Nomer Pin | 12 |
| IC Supir | GC9A01 |
| Jenis Lampu Latar | 1 LED CHIP-BODÉS |
| Voltaseu | 2.5~3.3 V |
| Beurat | 1.2 g |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N128-2424THWIG04-H12 nyaéta layar IPS TFT-LCD bunderan kalayan tampilan diaméter 1,28 inci kalayan résolusi 240x240 piksel.
Layar TFT buleud ieu ngawengku panel IPS TFT-LCD anu diwangun nganggo IC driver GC9A01 anu tiasa komunikasi ngalangkungan antarmuka SPI.
N128-2424THWIG04-H12 nyaéta panel IPS (In plane Switching) anu diadopsi, anu ngagaduhan kaunggulan kontras anu langkung luhur, latar hideung anu leres nalika tampilan atanapi piksel pareum sareng sudut pandang anu langkung lega nyaéta Kénca: 85 / Katuhu: 85 / Luhur: 85 / Handap: 85 derajat (khas), rasio kontras 1.100: 1 (nilai khas), kacaangan 350 cd/m².
Tegangan catu daya LCM nyaéta ti 2.5V nepi ka 3.3V, nilai has 2.8V.
Modul tampilan ieu cocog pikeun alat kompak, alat anu tiasa dianggo, produk otomatisasi bumi, produk bodas, sistem pidéo, jsb.
Ieu tiasa beroperasi dina suhu ti -20℃ dugi ka + 70℃ sareng suhu panyimpenan ti -30℃ dugi ka +80℃.