| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 3,97 inci |
| Piksel | Titik 320×480 |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (AA) | 55,68×83,52 mm |
| Ukuran Panel | 60×92.25×2.2 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 16.7 juta |
| Caang | 400 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | MCU |
| Nomer Pin | 15 |
| IC Supir | ILI9488 |
| Jenis Lampu Latar | 8 LED CHIP-BODÉS |
| Voltaseu | 2.7~3.3 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
TFT398B008 nyaéta modul LCD TFT 3,98 inci kalayan panel IPS. Modul ieu diwangun ku IC driver ILI9488 anu ngadukung antarmuka MCU.
Layar potret ieu ngagaduhan résolusi 320×480 titik sareng kacaangan 400 cd/m² (nilai has), sareng kontras 1200 (nilai has).
Panel IPS mibanda kaunggulan sudut pandang anu lega nyaéta Kénca: 89 / Katuhu: 89 / Luhur: 89 / Handap: 89 derajat (has).
Panelna ngagaduhan rupa-rupa sudut pandang, warna anu cerah, sareng gambar kualitas luhur anu jenuh.
Éta cocog pisan pikeun aplikasi sapertos instrumen médis, alat genggam, sistem monitoring kaamanan.
Suhu operasi modul ieu nyaéta -20 ℃ dugi ka 70 ℃, sareng suhu panyimpenan nyaéta -30 ℃ dugi ka 80 ℃.