| Jenis Tampilan | OLED |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 2,89 inci |
| Piksel | Titik 167×42 |
| Modeu Tampilan | Matriks Pasif |
| Daérah Aktif (AA) | 71.446×13.98 mm |
| Ukuran Panel | 75,44×24,4×2,03 mm |
| Warna | Bodas |
| Caang | 80 (Min)cd/m² |
| Métode Nyetir | Pasokan éksternal |
| Antarbeungeut | SPI 8-bit 68XX/80XX Paralel, 4-kawat |
| Kawajiban | 1/42 |
| Nomer Pin | 24 |
| IC Supir | SSD1322 |
| Voltaseu | 1.65-3.3 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
N289-6742ASWAG01-C24 nyaéta layar OLED Grafis COG 2,89”, didamel kalayan résolusi 167 × 42 piksel.
Modul tampilan OLED ieu ngagaduhan diménsi garis luar 75,44 × 24,4 × 2,03 mm sareng ukuran AA 71,446 × 13,98 mm; Modul ieu diwangun ku IC kontroler SSD1322; éta tiasa dirojong paralel, SPI 4-baris, sareng antarmuka I²C; tegangan suplai logika nyaéta 3.0V (nilai khas), 1/42 tugas nyetir.
N289-6742ASWAG01-C24 nyaéta tampilan OLED struktur COG, modul OLED ieu cocog pikeun aplikasi bumi pinter, instrumen genggam, alat téknologi cerdas, otomotif, Instrumentasi, instrumen médis, jsb.
Modul OLED tiasa beroperasi dina suhu ti -40℃ dugi ka +85℃; suhu panyimpenanna ti -40℃ dugi ka +85℃.
Intina mah, panel OLED N289-6742ASWAG01-C24 téh mangrupa parobahan anu mawa pangalaman tampilan ka tingkat anu leuwih luhur.
Kalayan ukuranana anu ringkes, résolusi anu luhur, sareng kacaangan anu luar biasa, panel OLED ieu idéal pikeun rupa-rupa aplikasi, kalebet smartphone, tablet, kaméra digital, sareng seueur deui.
Profilna anu ipis sareng pilihan konektivitas anu canggih ngajantenkeun alat ieu idéal pikeun para désainer sareng produsén anu hoyong nyiptakeun alat-alat anu bergaya sareng inovatif.
Tingkatkeun visual anjeun sareng hirupkeun eusi anjeun nganggo panel OLED N289-6742ASWAG01-C24.
1. Ipis–Teu kedah nganggo lampu latar, tiasa ngaluarkeun cahaya sorangan;
2. Sudut pandang lega: Gelar bébas;
3. Caang Luhur: 90 cd/m²;
4. Babandingan kontras anu luhur (Rohangan Poék): 2000:1;
5. Laju réspon anu luhur (<2μS);
6. Suhu Operasi Lega;
7. Konsumsi daya anu langkung handap.