| Jenis Tampilan | OLED |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,71 inci |
| Piksel | 128×32 Titik |
| Modeu Tampilan | Matriks Pasif |
| Daérah Aktif (AA) | 42.218×10.538 mm |
| Ukuran Panel | 50,5×15,75×2,0 mm |
| Warna | Monokrom (Bodas) |
| Caang | 80 (Min)cd/m² |
| Métode Nyetir | Pasokan éksternal |
| Antarbeungeut | SPI paralel/I²C/4-kawat |
| Kawajiban | 1/64 |
| Nomer Pin | 18 |
| IC Supir | SSD1312 |
| Voltaseu | 1.65-3.5 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
X171-2832ASWWG03-C18 nyaéta modul tampilan OLED COG. Dilengkepan ukuran AA 42.218×10.538mm sareng garis luar ultra-ipis 50.5×15.75×2.0mm, Modul Tampilan OLED ieu nawiskeun desain anu ringkes sareng ramping anu tiasa diintegrasikeun kalayan mulus kana alat éléktronik naon waé.
Kacaangan modul anu luar biasa nyaéta 100 cd/m² mastikeun visual anu jelas sareng jelas sanajan di lingkungan anu caang.
Pilihan antarmuka anu serbaguna kalebet paralel, I²C, sareng SPI 4-kawat, nyayogikeun kamungkinan integrasi anu fléksibel pikeun minuhan rupa-rupa sarat aplikasi.
Layar OLED ieu dipasangkeun ku IC SSD1315 IC driver SSD1312, Modul Layar OLED ngajamin kinerja sareng reliabilitas anu luar biasa.
IC supir mastikeun transmisi data anu gancang sareng akurat, ngamungkinkeun interaksi pangguna anu lancar.
Naha éta pikeun alat olahraga anu tiasa dianggo, alat kasehatan, atanapi sistem manufaktur anu cerdas, Modul Tampilan OLED kami mangrupikeun pilihan anu sampurna pikeun ningkatkeun pangalaman pangguna sareng nunjukkeun poténsi anu saleresna tina produk anjeun.
1. Ipis–Teu kedah nganggo lampu latar, tiasa ngaluarkeun cahaya sorangan;
2. Sudut pandang lega: Gelar bébas;
3. Caang Luhur: 100 cd/m²;
4. Babandingan kontras anu luhur (Rohangan Poék): 2000:1;
5. Laju réspon anu luhur (<2μS);
6. Suhu Operasi Lega;
7. Konsumsi daya anu langkung handap.