| Jenis Tampilan | OLED |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,54 inci |
| Piksel | Titik 128×64 |
| Modeu Tampilan | Matriks Pasif |
| Daérah Aktif (AA) | 35,052×17,516 mm |
| Ukuran Panel | 42,04×27,22×1,4 mm |
| Warna | Bodas |
| Caang | 100 (Min)cd/m² |
| Métode Nyetir | Pasokan éksternal |
| Antarbeungeut | SPI paralel/I²C/4-kawat |
| Kawajiban | 1/64 |
| Nomer Pin | 24 |
| IC Supir | SSD1309 |
| Voltaseu | 1.65-3.3 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
X154-2864KSWTG01-C24 nyaéta Layar OLED SPI, didamel tina 128x64 piksel, ukuran diagonal 1,54 inci. Layar grafis ieu ngagaduhan diménsi modul 42,04 × 27,22 × 1,4 mm sareng ukuran AA 35,052 x 17,516 mm; éta diwangun ku IC kontroler SSD1309 sareng ngadukung antarmuka SPI paralel, I²C sareng serial 4-kawat.
X154-2864KSWTG01-C24 nyaéta tampilan OLED struktur COG, modul OLED ieu hampang, dayana handap sareng ipis pisan, cocog pikeun aplikasi bumi, POS kauangan, instrumen genggam, alat téknologi cerdas, otomotif, instrumen médis, jsb.
Modul OLED tiasa beroperasi dina suhu ti -40℃ dugi ka +70℃; suhu panyimpenanna ti -40℃ dugi ka +85℃.
Kalayan kecap konci sapertos OLED, PMOLED, panel OLED sareng modul OLED, X154-2864KSTWG01-C24 mangrupikeun pilihan munggaran pikeun anu milarian solusi tampilan anu kualitasna luhur.
Boh pikeun éléktronika konsumén, alat anu tiasa dianggo, atanapi aplikasi industri, panel OLED ieu ngahasilkeun kinerja sareng reliabilitas anu unggul.
Desainna anu asli, digabungkeun sareng spésifikasi anu impressive, ngajantenkeun ieu pilihan anu luar biasa di pasar.
1. Ipis–Teu kedah nganggo lampu latar, tiasa ngaluarkeun cahaya sorangan;
2. Sudut pandang lega: Gelar bébas;
3. Caang Luhur: 100 (Min)cd/m²;
4. Babandingan kontras anu luhur (Rohangan Poék): 2000:1;
5. Laju réspon anu luhur (<2μS);
6. Suhu Operasi Lega;
7. Konsumsi daya anu langkung handap.