N286-3796KBWIG01-C24 nyaéta modul tampilan TFT-LCD sudut lega IPS 2,86 inci ukuran leutik. Panel TFT-LCD ukuran leutik ieu ngagaduhan résolusi 376 × 960 piksel, Modul tampilan diwangun ku IC kontroler ST7701S, ngadukung antarmuka MIPI, rentang tegangan suplai (VDD) 2,4V ~ 3,3V, kacaangan modul 350 cd / m² (nilai has), sareng kontras 1200 (nilai has).
Modul tampilan TFT-LCD 2,86 inci ieu nganggo modeu potret, sareng panelna nganggo téknologi IPS (In plane Switching) sudut lega. Rentang tampilan kénca: 80/katuhu: 80/luhur: 80/handap: 80 derajat. Panel ieu ngagaduhan rupa-rupa sudut pandang, warna anu cerah, sareng gambar kualitas luhur kalayan sipat jenuh. Éta cocog pisan pikeun aplikasi sapertos alat anu tiasa dianggo, alat genggam, sistem pemantauan kaamanan. Suhu operasi modul ieu nyaéta -20 ℃ dugi ka 70 ℃, sareng suhu panyimpenan nyaéta -30 ℃ dugi ka 80 ℃.
| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Bngaran rand | WISEVISION |
| Sukuran | 2.86inci |
| Piksel | 376×960 Titik |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (A.A) | 26,51×67,68 mm |
| Ukuran Panel | 31,2×76,6×2,13 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 262K |
| Caang | 320 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | MIPI |
| Nomer Pin | 24 |
| IC Supir | ST7701S |
| Jenis Lampu Latar | 4 LED CHIP-BODES |
| Voltaseu | 2.4~3.3 V |
| Beurat | 1.2 |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
Rupa-rupa tampilan: Kalebet Monochrome OLED, TFT, CTP;
Solusi tampilan: Kalebet ngadamel tooling, FPC khusus, lampu latar sareng ukuran; Dukungan téknis sareng desain-in
Pamahaman anu jero sareng komprehensif ngeunaan aplikasi ahir;
Analisis kaunggulan biaya sareng kinerja tina rupa-rupa jinis tampilan;
Penjelasan sareng kerjasama sareng para nasabah pikeun mutuskeun téknologi tampilan anu paling cocog;
Ngagarap perbaikan anu terus-terusan dina téknologi prosés, kualitas produk, panghematan biaya, jadwal pangiriman, sareng sajabana.
Q: 1. Dupi abdi tiasa mesen conto?
A: Sumuhun, urang ngabagéakeun pesenan sampel pikeun nguji sareng mariksa kualitas.
Q: 2. Sabaraha lami waktos kanggo sampel?
A: Sampel ayeuna peryogi 1-3 dinten, sampel khusus peryogi 15-20 dinten.
Q: 3. Naha anjeun gaduh wates MOQ?
A: MOQ kami nyaéta 1PCS.
Q: 4. Sabaraha lami garansi na?
A: 12 Bulan.
Q: 5. naon express anu anjeun sering anggo pikeun ngirim conto?
A: Kami biasana ngirim sampel ku DHL, UPS, FedEx atanapi SF. Biasana peryogi 5-7 dinten kanggo sumping.
Q: 6. Kumaha istilah pamayaran anu anjeun tiasa tampi?
A: Biasana istilah pamayaran kami nyaéta T/T. Anu sanésna tiasa dirundingkeun.