| Jenis Tampilan | OLED |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 0,77 inci |
| Piksel | 64×128 Titik |
| Modeu Tampilan | Matriks Pasif |
| Daérah Aktif (AA) | 9,26×17,26 mm |
| Ukuran Panel | 12,13×23,6×1,22 mm |
| Warna | Monokrom (Bodas) |
| Caang | 180 (Min)cd/m² |
| Métode Nyetir | Pasokan internal |
| Antarbeungeut | SPI 4-kawat |
| Kawajiban | 1/128 |
| Nomer Pin | 13 |
| IC Supir | SSD1312 |
| Voltaseu | 1.65-3.5 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
X077-6428TSWCG01-H13 nyaéta layar OLED leutik anu didamel tina 64 × 128 titik, ukuran diagonal 0,77 inci. X077-6428TSWCG01-H13 ngagaduhan Outline modul 12,13 × 23,6 × 1,22 mm sareng ukuran Area Aktif 9,26 × 17,26 mm; éta diwangun ku IC kontroler SSD1312; éta ngadukung antarmuka SPI 4-kawat, catu daya 3V.
Modul ieu mangrupikeun tampilan PMOLED struktur COG anu henteu peryogi lampu latar (mancarkeun sorangan); éta hampang sareng konsumsi daya anu handap.
Layar OLED alit 0,77 inci 64 × 128 ieu cocog pikeun alat anu tiasa dianggo, alat portabel, alat perawatan pribadi, pulpen perekam sora, alat kaséhatan, jsb.
Modul 0,77” ieu nganggo modeu potret; éta ogé ngadukung modeu lanskap.
Modul X077-6428TSWCG01-H13 tiasa beroperasi dina suhu ti -40℃ dugi ka +70℃; suhu panyimpenanna ti -40℃ dugi ka +85℃.
1. Ipis–Teu kedah nganggo lampu latar, tiasa ngaluarkeun cahaya sorangan;
2. Sudut pandang lega: Gelar bébas;
3. Caang Luhur: 260 (Min)cd/m²;
4. Babandingan kontras anu luhur (Rohangan Poék): 10000:1;
5. Laju réspon anu luhur (<2μS);
6. Suhu Operasi Lega;
7. Konsumsi daya anu langkung handap.
Ngawanohkeun inovasi panganyarna dina téknologi tampilan - layar modul tampilan OLED mikro 64×128 titik 0,77 inci anu canggih. Modul tampilan OLED résolusi luhur anu ringkes ieu dirancang pikeun ngarévolusi pangalaman ningali sareng bakal janten standar énggal pikeun tampilan visual.
Nampilkeun desain anu modis sareng résolusi titik 64 × 128 anu pikaresepeun, modul tampilan OLED ieu ngahasilkeun gambar anu jelas sareng jelas anu bakal narik ati pangguna. Naha anjeun ngarancang perangkat anu tiasa dianggo, konsol kaulinan, atanapi alat éléktronik sanés anu meryogikeun antarmuka visual, modul tampilan OLED kami bakal ngahasilkeun kinerja anu unggul.
Layar modul tampilan mikro OLED 0,77 inci ieu mibanda struktur anu ipis pisan sareng idéal pikeun alat-alat anu rohanganana terbatas. Beuratna ngan sababaraha gram, mastikeun yén éta henteu nambihan beurat atanapi ukuran anu teu perlu kana kreasi anjeun. Éta idéal pikeun aplikasi dimana portabilitas sareng kompaksina penting pisan.
Salian ti éta, modul tampilan OLED ogé ngagaduhan réproduksi warna anu saé pisan, kontras anu luhur, sareng sudut pandang anu lega. Ieu ngandung harti yén pangguna tiasa ngaraosan visual anu endah tina ampir sadaya sudut, ningkatkeun pangalaman pangguna sacara umum. Téhnologi OLED ogé mastikeun tingkat hideung anu sampurna pikeun kajelasan sareng jerona gambar anu teu aya tandinganna.
Modul tampilan OLED kami henteu ngan ukur éndah, tapi ogé awét pisan. Modul ieu dirancang pikeun tahan rupa-rupa kaayaan lingkungan, janten tahan kana parobahan suhu sareng guncangan. Ieu mastikeun alat anjeun teras-terasan ngahasilkeun kinerja anu luar biasa bahkan dina lingkungan anu nangtang.
Salian ti éta, modul tampilan OLED ieu hemat énergi pisan. Konsumsi daya anu handap manjangkeun umur batré alat, mastikeun pangguna tiasa ngaraosan panggunaan anu langkung lami tanpa sering ngecas.
Kami berkomitmen pikeun nyayogikeun téknologi canggih anu ningkatkeun fungsi sareng dampak visual alat éléktronik. Peluncuran layar modul tampilan OLED miniatur 64 × 128 titik 0,77 inci nunjukkeun komitmen kami pikeun mawa tampilan anu unggul ka pasar. Tingkatkeun alat anjeun nganggo modul tampilan OLED kami pikeun mawa pangalaman visual anjeun ka tingkat anu langkung luhur.