| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 7.0 inci |
| Piksel | 800×480 Titik |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (AA) | 153,84×85,632 mm |
| Ukuran Panel | 164,90×100×3,5 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 16,7 juta |
| Caang | 350 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | RGB 8-bit paralel |
| Nomer Pin | 15 |
| IC Supir | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Jenis Lampu Latar | 27 LED CHIP-BODÉS |
| Voltaseu | 3.0~3.6 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A nyaéta modul tampilan TFT-LCD 7 inci; didamel tina résolusi 800x480 piksel. Panel tampilan ieu ngagaduhan diménsi modul 164,90 × 100 × 3,5 mm sareng ukuran AA 153,84 × 85,632 mm. Modeu tampilan biasana bodas, sareng antarmukana nyaéta RGB. Layarna ngagaduhan garansi 12 bulan sareng sayogi salaku suplai pabrik. Layarna diintegrasikeun sareng IC supir EK9716BD4 sareng EK73002AB2 dina modul. rentang tegangan suplai antarmuka 3.0V dugi ka 3.6V. Layar ieu tiasa dianggo dina rupa-rupa aplikasi sapertos sistem navigasi mobil, pamuter média portabel, sistem kontrol industri, sareng saterasna. Modul TFT ieu tiasa beroperasi dina suhu ti -20 ℃ dugi ka +70 ℃; suhu panyimpenanna ti -30 ℃ dugi ka +80 ℃.
Layar LCD TFT B070TN333C-27A 7" ngadukung téknologi CTP (Capacitive Touch Panel), anu ngamungkinkeun antarmuka pangguna anu langkung intuitif sareng responsif dibandingkeun sareng layar rampa résistif. Téknologi layar rampa kapasitif dumasar kana prinsip ngadeteksi parobahan kapasitansi dina permukaan panel rampa.
Panel toél diwangun ku lapisan konduktif transparan di luhur panel tampilan sareng IC pangontrol anu ngadeteksi parobahan dina kapasitansi anu disababkeun ku toél manusa. Éta nyayogikeun réspon input anu langkung akurat sareng tepat sareng gaduh umur anu langkung lami tibatan layar toél résistif.