| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 10,1 inci |
| Piksel | 1024×600 Titik |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (AA) | 222,72×125,28 mm |
| Ukuran Panel | 235 × 143 × 3,5 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 16,7 juta |
| Caang | 250 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | RGB 8-bit paralel |
| Nomer Pin | 15 |
| IC Supir | TBD |
| Jenis Lampu Latar | LED BODAS |
| Voltaseu | 3.0~3.6 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
B101N535C-27A nyaéta modul tampilan TFT-LCD 10,1 inci; didamel tina résolusi 1024 × 600 piksel. Panel tampilan ieu ngagaduhan diménsi modul 235 × 143 × 3,5 mm sareng ukuran AA 222,72 × 125,28 mm. Modeu tampilan biasana bodas, sareng antarmukana nyaéta RGB. Tampilan ieu ngagaduhan garansi 12 bulan sareng sayogi salaku suplai pabrik. Tampilan ieu tiasa dianggo dina rupa-rupa aplikasi sapertos sistem navigasi mobil, pamuter média portabel, sistem kontrol industri, sareng sajabana. Modul TFT ieu tiasa beroperasi dina suhu ti -20 ℃ dugi ka +70 ℃; suhu panyimpenanna mimitian ti -30 ℃ dugi ka +80 ℃.
Layar LCD TFT B101N535C-27A 10.1" ngadukung téknologi CTP (Capacitive Touch Panel), anu ngamungkinkeun antarmuka pangguna anu langkung intuitif sareng responsif dibandingkeun sareng layar rampa résistif. Téknologi layar rampa kapasitif dumasar kana prinsip ngadeteksi parobahan kapasitansi dina permukaan panel rampa.
Panel toél diwangun ku lapisan konduktif transparan di luhur panel tampilan sareng IC pangontrol anu ngadeteksi parobahan dina kapasitansi anu disababkeun ku toél manusa. Éta nyayogikeun réspon input anu langkung akurat sareng tepat sareng gaduh umur anu langkung lami tibatan layar toél résistif.