| Jenis Tampilan | OLED |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,32 inci |
| Piksel | 128×96 Titik |
| Modeu Tampilan | Matriks Pasif |
| Daérah Aktif (AA) | 26,86×20,14 mm |
| Ukuran Panel | 32,5×29,2×1,61 mm |
| Warna | Bodas |
| Caang | 80 (Min)cd/m² |
| Métode Nyetir | Pasokan éksternal |
| Antarbeungeut | SPI paralel/I²C/4-kawat |
| Kawajiban | 1/96 |
| Nomer Pin | 25 |
| IC Supir | SSD1327 |
| Voltaseu | 1.65-3.5 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
Ngawanohkeun N132-2896GSWHG01-H25, modul tampilan OLED struktur COG canggih anu ngagabungkeun desain anu hampang, konsumsi daya anu handap, sareng profil ultra-ipis. Layarna ukuranana 1,32 inci sareng gaduh résolusi piksel 128 × 96 titik, nyayogikeun visual anu jelas pikeun rupa-rupa aplikasi. Modul ieu gaduh ukuran anu kompak 32,5 × 29,2 × 1,61 mm, janten idéal pikeun alat-alat anu rohanganana terbatas.
Salah sahiji fitur anu luar biasa tina modul OLED ieu nyaéta kacaanganana anu saé pisan. Layarna gaduh kacaangan minimum 100 cd/m², mastikeun pisibilitas anu saé sanajan dina lingkungan anu caang. Naha anjeun nganggo éta pikeun alat instrumentasi, aplikasi bumi, POS kauangan, alat genggam, alat téknologi pinter, alat médis, jsb. modul ieu bakal nyayogikeun antarmuka pangguna anu jelas sareng jelas.
N132-2896GSWHG01-H25 dirancang pikeun beroperasi dina rupa-rupa kaayaan sareng beroperasi kalayan sampurna dina kisaran suhu -40°C dugi ka +70°C. Salian ti éta, kisaran suhu panyimpenanna nyaéta -40℃ dugi ka +85℃, mastikeun kinerja anu tiasa dipercaya bahkan dina lingkungan anu ekstrim. Ieu ngajantenkeun cocog pikeun aplikasi anu meryogikeun stabilitas sareng daya tahan, masihan anjeun katengtreman pikiran yén alat anjeun bakal tiasa dianggo kalayan dipercaya dina kaayaan naon waé.
①Ipis–Teu peryogi lampu latar, ngaluarkeun cahaya sorangan;
②Sudut pandang lega: Gelar bébas;
③Caang Luhur: 100 cd/m²;
④Babandingan kontras anu luhur (Rohangan Poék): 10000:1;
⑤Laju réspon anu luhur (<2μS);
⑥Suhu Operasi Lega
⑦Konsumsi daya anu langkung handap;