| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,90 inci |
| Piksel | 170×320 Titik |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (AA) | 22,7×42,72 mm |
| Ukuran Panel | 25,8×49,72×1,43 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 65K |
| Caang | 350 (Min) cd/m² |
| Antarbeungeut | SPI / MCU / RGB |
| Nomer Pin | 30 |
| IC Supir | ST7789 |
| Jenis Lampu Latar | 4 LED CHIP-BODES |
| Voltaseu | 2.4~3.3 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N190-1732TBWPG01-C30 nyaéta modul tampilan TFT-LCD IPS sudut lega 1,90 inci ukuran alit.
Panel TFT-LCD ukuran alit ieu gaduh résolusi 170 × 320 piksel.
Modul tampilan ieu dipasangkeun ku IC pangontrol ST7789, ngadukung rupa-rupa antarmuka sapertos SPI, MCU sareng RGB, rentang tegangan suplai (VDD) 2.4V ~ 3.3V, kacaangan modul 350 cd/m² (nilai has), sareng kontras 800 (nilai has).
Modul tampilan TFT-LCD 1,90 inci ieu nganggo modeu potret, sareng panelna nganggo téknologi IPS (In plane Switching) sudut lega.
Rentang pandangna nyaéta kénca: 80/katuhu: 80/luhur: 80/handap: 80 derajat. Panelna ngagaduhan rupa-rupa sudut pandang, warna anu caang, sareng gambar kualitas luhur kalayan sipat anu jenuh.
Éta cocog pisan pikeun aplikasi sapertos alat anu tiasa dianggo, alat genggam, sistem pemantauan kaamanan.
Suhu operasi modul ieu nyaéta -20 ℃ dugi ka 70 ℃, sareng suhu panyimpenan nyaéta -30 ℃ dugi ka 80 ℃.
Ngaluncurkeun layar modul tampilan LCD TFT 170 RGB × 320 titik ukuran alit - inovasi canggih dina widang téknologi tampilan.
Modul tampilan ukuran alit ieu ngagaduhan desain anu ramping sareng kompak, janten cocog pikeun rupa-rupa aplikasi dimana rohangan terbatas. Ukuranana ngan ukur 1,90 inci, tampilan LCD TFT ieu dirancang pikeun nyampur mulus sareng alat naon waé tanpa ngorbankeun kualitas visual.
Kalayan résolusi anu luar biasa nyaéta 170 RGB × 320 titik, modul tampilan ieu ngahasilkeun gambar anu jelas sareng jelas, mastikeun pangalaman ningali anu imersif pikeun pangguna. Naha anjeun ngarancang jam tangan pinter, konsol kaulinan portabel, atanapi alat genggam anu sanés, tampilan ieu bakal ningkatkeun daya tarik visual sareng kagunaan produk anjeun.
Dilengkepan ku téknologi TFT (Thin Film Transistor), modul tampilan ieu nawiskeun akurasi warna anu unggul sareng sudut pandang anu lega, ngamungkinkeun pangguna pikeun ngarasakeun visual anu jelas pisan tina ampir sagala sudut. Warna anu jelas sareng caang anu ditampilkeun dina layar pasti bakal narik perhatian pangguna, ngajantenkeun modul tampilan ieu idéal pikeun tujuan iklan atanapi promosi.
Kalayan antarmuka anu gampang dianggo sareng kontrol anu ramah-pangguna, ngahijikeun modul tampilan ieu kana alat anjeun gampang pisan. Ukuranana anu ringkes sareng desain anu hampang ogé ngajantenkeun éta solusi portabel pikeun aplikasi sélulér.
Salian ti éta, modul tampilan LCD TFT ieu nawiskeun daya tahan sareng reliabilitas anu saé, mastikeun alat anjeun gaduh umur layanan anu panjang. Konstruksi anu kokoh mastikeun résistansi kana guncangan sareng geteran, janten cocog pikeun dianggo dina lingkungan anu keras.
Sacara umum, layar modul tampilan LCD TFT 170 RGB × 320 titik ukuran alit ieu mangrupikeun solusi tampilan kinerja tinggi anu serbaguna anu ngagabungkeun épék visual anu saé, desain anu kompak, sareng daya tahan. Ningkatkeun pangalaman pangguna produk anjeun ku cara ngahijikeun modul tampilan ieu sareng muka konci kamungkinan énggal pikeun fungsi alat anjeun.