| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 2.00 inci |
| Piksel | 240×320 Titik |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (AA) | 30,6×40,82 mm |
| Ukuran Panel | 34,6×47,8×2,05 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 262K |
| Caang | 350 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | SPI / MCU / RGB |
| Nomer Pin | 22 |
| IC Supir | ST7789 |
| Jenis Lampu Latar | 3 LED CHIP-BODÉS |
| Voltaseu | 2.4~3.3 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N200-2432KHWIG07-C22 nyaéta IPS TFT-LCD 2 inci kalayan résolusi 240x320 piksel. ngadukung rupa-rupa antarmuka sapertos SPI, MCU sareng RGB, nyayogikeun kalenturan pikeun integrasi anu lancar kana proyék naon waé. Kacaangan tampilan 350 cd/m² mastikeun visual anu jelas sareng jelas bahkan dina kaayaan cahaya anu caang. Monitor ieu nganggo IC supir ST7789 anu canggih pikeun mastikeun kinerja anu lancar sareng efisien.
N200-2432KHWIG07-C22 ngagunakeun téknologi IPS (In plane Switching) sudut lega. Rentang tampilanana nyaéta kénca: 80/katuhu: 80/luhur: 80/handap: 80 derajat. Babandingan kontras 1500:1, sareng babandingan aspék 3:4 (nilai has). Tegangan suplai pikeun analog nyaéta ti 2.4V dugi ka 3.3V (nilai has nyaéta 2.8V). Panel IPS ngagaduhan rupa-rupa sudut tampilan, warna anu caang, sareng gambar kualitas luhur anu jenuh sareng alami. Modul TFT-LCD ieu tiasa dianggo dina suhu ti -20℃ dugi ka +70℃, sareng suhu panyimpenanna ti -30℃ dugi ka +80℃.
New Vision Technology Co., Ltd. berkantor pusat di Shenzhen sareng parantos ngalayanan para nasabah salami 15 taun kalayan kamampuan R&D anu kuat. Kami berkomitmen pikeun nyayogikeun tampilan sareng jasa téknis anu kualitasna luhur ka para nasabah di sakumna dunya. Produk kami, sapertos N200-2432KHWIG07-C22, dikenal ku reliabilitas, stabilitas, sareng efisiensi na.