| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 3,97 inci |
| Piksel | 480×800 Titik |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (AA) | 51,84×86,40 mm |
| Ukuran Panel | 55,44×96,17×2,1 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 16.7 juta |
| Caang | 350 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | MIPI |
| Nomer Pin | 15 |
| IC Supir | ST7701S |
| Jenis Lampu Latar | 8 LED CHIP-BODÉS |
| Voltaseu | 2.7~3.3 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
TFT040B029-A0 nyaéta modul tampilan IPS TFT-LCD 3,97 inci; didamel kalayan résolusi 480 x 800 piksel.
Modul ieu ngadukung antarmuka Serial MIPI DSI (2 jalur), dilengkepan panel IPS anu gaduh kaunggulan sudut pandang anu langkung lega nyaéta Kénca: 85 / Katuhu: 85 / Luhur: 85 / Handap: 85 derajat (khas), rasio kontras 800 (nilai khas), kacaangan 350 cd/m² (nilai khas), panel permukaan Anti-Silauan.
Layar LCD MIPI 3,97 inci ieu dina modeu potret; éta ngintegrasikeun IC driver ST7701S dina modul, rentang tegangan suplai antarmuka 2,7V dugi ka 3,3V.
Panelna ngagaduhan rupa-rupa sudut pandang, warna anu cerah, sareng gambar kualitas luhur anu jenuh.
Éta cocog pisan pikeun peralatan industri alit, sistem pemantauan kaamanan, alat genggam, perekam nyetir, sareng aplikasi produk anu sanésna.
Modul TFT ieu tiasa beroperasi dina suhu ti -20℃ dugi ka +70℃; suhu panyimpenanna ti -30℃ dugi ka +80℃.