| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,65 inci |
| Piksel | 142 x 428 Titik |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (AA) | 13,16 x 39,68 mm |
| Ukuran Panel | 16,3 x 44,96 x 2,23 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 65K |
| Caang | 350 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | 4 Jalur SPI/MCU |
| Nomer Pin | 13 |
| IC Supir | NV3007 |
| Jenis Lampu Latar | 3 LED BODAS |
| Voltaseu | 2.5~3.3 V |
| Beurat | 1.1 |
| Suhu Operasi | -20 ~ +60 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 nyaéta modul IPS TFT-LCD 1,65 inci anu ngahasilkeun résolusi 142 × 428 piksel. Dilengkepan téknologi IPS (In-Plane Switching) sudut pandang lega, éta nyayogikeun sudut pandang 80 ° anu konsisten (L/R/U/D) kalayan gambar anu cerah sareng akurat warna.
Ngarojong antarmuka SPI, MCU, sareng RGB, tampilan ieu ngamungkinkeun integrasi sistem anu fléksibel. Kacaangan anu luhur 350 cd/m² mastikeun pisibilitas anu optimal dina lingkungan anu caang, sedengkeun IC supir NV3007 anu canggih ngajamin kinerja anu efisien.
Spésifikasi konci:
Babandingan Kontras: 1000: 1
Babandingan Aspék: 3:4 (Has)
VDD Analog: 2.5V - 3.3V (Tipe 2.8V)
Suhu Operasi: -20°C dugi ka +60°C
Suhu Panyimpenan: -30°C dugi ka +80°C
Rupa-rupa tampilan: Kalebet Monochrome OLED, TFT, CTP;
Solusi tampilan: Kalebet ngadamel tooling, FPC khusus, lampu latar sareng ukuran; Dukungan téknis sareng desain-in
Q: 1. Dupi abdi tiasa mesen conto?
A: Sumuhun, urang ngabagéakeun pesenan sampel pikeun nguji sareng mariksa kualitas.
Q: 2. Sabaraha lami waktos kanggo sampel?
A: Sampel ayeuna peryogi 1-3 dinten, sampel khusus peryogi 15-20 dinten.
Q: 3. Naha anjeun gaduh wates MOQ?
A: MOQ kami nyaéta 1PCS.
Q: 4. Sabaraha lami garansi na?
A: 12 Bulan.
Q: 5. naon express anu anjeun sering anggo pikeun ngirim conto?
A: Kami biasana ngirim sampel ku DHL, UPS, FedEx atanapi SF. Biasana peryogi 5-7 dinten kanggo sumping.
Q: 6. Kumaha istilah pamayaran anu anjeun tiasa tampi?
A: Biasana istilah pamayaran kami nyaéta T/T. Anu sanésna tiasa dirundingkeun.