| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 2,79 inci |
| Piksel | Titik-titik 142x428 |
| Arah Témbongkeun | SPI/Gratis |
| Daérah Aktif (AA) | 21,28 x 64,14 |
| Ukuran Panel | 24,38 x 69,43 x 2,15 |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 262K |
| Caang | 350 |
| Antarbeungeut | SPI/MCU |
| Nomer Pin | 10 |
| IC Supir | NV3007 |
| Jenis Lampu Latar | |
| Voltaseu | -0.3~4.6 V |
| Beurat | TBD |
| Suhu Operasional | -20 ~ +85 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40~ +90°C |
N279-1428KIWIG01-C10 nyaéta IPS TFT-LCD 2,79 inci kalayan résolusi 142x428 piksel. ngadukung rupa-rupa antarmuka sapertos SPI, MCU sareng RGB, nyayogikeun kalenturan pikeun integrasi anu lancar kana proyék naon waé. Kacaangan tampilan 350 cd/m² mastikeun visual anu jelas sareng jelas bahkan dina kaayaan cahaya anu caang. Monitor ieu nganggo IC supir NV3007 anu canggih pikeun mastikeun kinerja anu lancar sareng efisien.
N279-1428KIWIG01-C10 nganut téknologi IPS (In plane Switching) sudut lega. Rentang panempoan nyaéta kénca: 85/katuhu: 85/luhur: 85/handap: 85 derajat. babandingan kontras 1300:1, sareng babandingan aspék 3:4 (nilai has). Tegangan suplai pikeun analog nyaéta ti 1.65V dugi ka 3.3V (nilai has nyaéta 2.8V). Panel IPS ngagaduhan rupa-rupa sudut panempo, warna anu caang, sareng gambar kualitas luhur anu jenuh sareng alami. Modul TFT-LCD ieu tiasa dianggo dina suhu ti -40℃ dugi ka +85℃, sareng suhu panyimpenanna ti -40℃ dugi ka +85℃.
Rupa-rupa tampilan: Kalebet Monochrome OLED, TFT, CTP;
Solusi tampilan: Kalebet ngadamel tooling, FPC khusus, lampu latar sareng ukuran; Dukungan téknis sareng desain-in
Q: 1. Dupi abdi tiasa mesen conto?
A: Sumuhun, urang ngabagéakeun pesenan sampel pikeun nguji sareng mariksa kualitas.
Q: 2. Sabaraha lami waktos kanggo sampel?
A: Sampel ayeuna peryogi 1-3 dinten, sampel khusus peryogi 15-20 dinten.
Q: 3. Naha anjeun gaduh wates MOQ?
A: MOQ kami nyaéta 1PCS.
Q: 4. Sabaraha lami garansi na?
A: 12 Bulan.
Q: 5. naon express anu anjeun sering anggo pikeun ngirim conto?
A: Kami biasana ngirim sampel ku DHL, UPS, FedEx atanapi SF. Biasana peryogi 5-7 dinten kanggo sumping.
Q: 6. Kumaha istilah pamayaran anu anjeun tiasa tampi?
A: Biasana istilah pamayaran kami nyaéta T/T. Anu sanésna tiasa dirundingkeun.