| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,08 inci |
| Piksel | 128×220 Titik |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (AA) | 13,82×23,76 mm |
| Ukuran Panel | 16,12×29,76×1,52 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 65K |
| Caang | 300 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | SPI / MCU |
| Nomer Pin | 13 |
| IC Supir | GC9A01 |
| Jenis Lampu Latar | 1 LED CHIP-BODÉS |
| Voltaseu | 2.5~3.3 V |
| Beurat | 1.2 g |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N108-1222TBBIG15-H13 nyaéta modul tampilan TFT-LCD sudut lega IPS 1,08 inci ukuran leutik. Panel TFT-LCD ukuran leutik ieu ngagaduhan résolusi 128 × 220 piksel, IC kontroler GC9A01 bawaan, ngadukung antarmuka SPI 4-kawat, rentang tegangan suplai (VDD) 2,5V ~ 3,3V, kacaangan modul 300 cd / m², sareng kontras 800.
Salah sahiji fitur anu nonjol tina layar LCD TFT 1,08 inci ieu nyaéta panel IPS (In-Plane Switching) internalna. Téhnologi ieu nawiskeun sudut pandang anu langkung lega, kénca: 80 / katuhu: 80 / luhur: 80 / handap: 80 derajat (khas), anu ngamungkinkeun pangguna pikeun ngarasakeun visual anu jelas sareng jelas ti sadaya sudut. Naha anjeun nuju ningali pidéo, ningali poto atanapi maén gim, tampilan ieu mastikeun pangalaman visual anu unggul.
N108-1222TBBIG15-H13 cocog pisan pikeun aplikasi sapertos alat anu tiasa dianggo, produk bodas, sistem vidéo, instrumen médis, konci pinter. Suhu operasi modul ieu nyaéta -20 ℃ dugi ka 70 ℃, sareng suhu panyimpenan nyaéta -30 ℃ dugi ka 80 ℃.