| Jenis Tampilan | IPS TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 2,45 inci |
| Piksel | 172RGB*378 |
| Arah Témbongkeun | 12:00 |
| Daérah Aktif (AA) | 25,8(T) x 56,7(V) mm |
| Ukuran Panel | 28(T) x 61.35(V) x 2.5(D) mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | Bodas |
| Caang | 350 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | SPI 4 Jalur |
| Nomer Pin | 16 |
| IC Supir | ST77925 |
| Jenis Lampu Latar | 4 LED BODAS |
| Voltaseu | 2.5~3.3 V |
| Beurat | 1.1g |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N245-1737KTWPG01-C16 nyaéta TFT-LCD 2,45 inci kalayan résolusi 172RGB * 378 piksel. ngadukung rupa-rupa antarmuka sapertos 4 Line SPI, nyayogikeun kalenturan pikeun integrasi anu mulus kana proyék naon waé. Kacaangan tampilan 350cd/m² mastikeun visual anu jelas sareng jelas bahkan dina kaayaan cahaya anu caang. Monitor nganggo IC supir canggih pikeun mastikeun kinerja anu lancar sareng efisien.
N245-1737KTWPG01-C16 ngadopsi téknologi sudut lega (In plane Switching). Jarak pandangna nyaéta kénca: 25/katuhu: 25/luhur: 25/handap:25derajat. babandingan kontras 1000:1, sareng babandingan aspék 3:4 (nilai has). Tegangan suplai pikeun analog nyaéta ti 2.5V dugi ka 3.3V (nilai has nyaéta 2.8V). Panel IPS ngagaduhan rupa-rupa sudut pandang, warna anu cerah, sareng gambar kualitas luhur anu jenuh sareng alami. Modul TFT-LCD ieu tiasa dianggo dina suhu ti -20℃ dugi ka +70℃, sareng suhu panyimpenanna ti -30℃ dugi ka +80℃.
New Vision Technology Co., Ltd. berkantor pusat di Shenzhen sareng parantos ngalayanan para nasabah salami 15 taun kalayan kamampuan R&D anu kuat. Kami berkomitmen pikeun nyayogikeun tampilan sareng jasa téknis anu kualitasna luhur ka para nasabah di sakumna dunya. Produk kami, sapertos N245-1737KTWPG01-C16, dikenal ku reliabilitas, stabilitas, sareng efisiensi na.
Rupa-rupa tampilan: Kalebet Monochrome OLED, TFT, CTP;
Solusi tampilan: Kalebet ngadamel tooling, FPC khusus, lampu latar sareng ukuran; Dukungan téknis sareng desain-in
Pamahaman anu jero sareng komprehensif ngeunaan aplikasi ahir;
Analisis kaunggulan biaya sareng kinerja tina rupa-rupa jinis tampilan;
Penjelasan sareng kerjasama sareng para nasabah pikeun mutuskeun téknologi tampilan anu paling cocog;
Ngagarap perbaikan anu terus-terusan dina téknologi prosés, kualitas produk, panghematan biaya, jadwal pangiriman, sareng sajabana.
Q: 1. Dupi abdi tiasa mesen conto?
A: Sumuhun, urang ngabagéakeun pesenan sampel pikeun nguji sareng mariksa kualitas.
Q: 2. Sabaraha lami waktos kanggo sampel?
A: Sampel ayeuna peryogi 1-3 dinten, sampel khusus peryogi 15-20 dinten.
Q: 3. Naha anjeun gaduh wates MOQ?
A: MOQ kami nyaéta 1PCS.
Q: 4. Sabaraha lami garansi na?
A: 12 Bulan.
Q: 5. naon express anu anjeun sering anggo pikeun ngirim conto?
A: Kami biasana ngirim sampel ku DHL, UPS, FedEx atanapi SF. Biasana peryogi 5-7 dinten kanggo sumping.
Q: 6. Kumaha istilah pamayaran anu anjeun tiasa tampi?
A: Biasana istilah pamayaran kami nyaéta T/T. Anu sanésna tiasa dirundingkeun.