| Jenis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Ngaran mérek | WISEVISION |
| Ukuran | 3,95 inci |
| Piksel | Titik-titik 480×480 |
| Arah Témbongkeun | IPS/Gratis |
| Daérah Aktif (AA) | 36,72×48,96 mm |
| Ukuran Panel | 40,44×57×2 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Warna | 262K |
| Caang | 350 (Min)cd/m² |
| Antarbeungeut | SPI / MCU / RGB |
| Nomer Pin | 15 |
| IC Supir | ST7701S |
| Jenis Lampu Latar | 8 LED CHIP-BODÉS |
| Voltaseu | 2.5~3.3 V |
| Beurat | 1.2 g |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
TFT040B039 nyaéta modul IPS TFT-LCD pasagi 3,95 inci anu diwangun ku 480 x 480 piksel.
Modul ieu ngadukung antarmuka RGB sareng nganggo panel IPS, kalayan sudut pandang kénca: 80/katuhu: 80/luhur: 80/handap: 80 derajat (nilai has) lega, kontras 1000:1 (nilai has), kacaangan 350 cd/m² (nilai has), panel kaca caang, babandingan aspék 1:1.
Modul TFT040B039 dipasangkeun ku IC pangontrol ST7701S, sareng rentang tegangan catu daya antarmuka nyaéta 2.5V ~ 3.3V, kalayan nilai has 2.8V.
Modél TFT040B039 mibanda rentang suhu kerja -20 ℃ nepi ka +70 ℃; Rentang suhu panyimpenan nyaéta -30 ℃ ~ +80 ℃.
Éta cocog pisan pikeun aplikasi sapertos instrumen médis, alat genggam, sistem monitoring kaamanan.